Onwin destek ekibi sizler için güçlü alt yapısıyla yine hizmetiniz için canlı destek bölümünde faaliyetlerine tam gaz devam etmektedir. Sıkı bir birlik, disiplinli bir ortam, güven veren kurallar.! Onwin ekibinin yıllardır sağlamış olduğu güven, istikrar ve farklı oyun dallarında ki çeşitlilikleri Avrupa çapında tanınmamıza, yeni insanlara ulaşma aşamasında ki kolaylıklara vesile olmuştur. Onwin ekibinin hikayesinin temeli güven ve sadakat bilincinde saklıdır. Zira bu yolculukta yeni insanlar ile ekibimizi kurduğumuz sırada, yeni tanıdığımız insanlar da şu özelliklere oldukça dikkat edilmiştir.

Bunlardan ilki, Doğru sözlü olmak. Neden mi? Onwin misyonu ve vizyonu gereği, dünya çapında tanınma ve dünya çapında oynanma mevzuları ile yola çıkmıştır. Bu yolculuğu tehlikeye düşürecek, bu yolculukta mide bulandıracak herhangi bir soruna katiyyen izin verilmeyeceği için, aradığımız ilk özellik doğru sözlü olmak olmuştur.

İkincisi, Hayal gücü. Doğru duyuyorsunuz. Neden mi hayal gücü? Onwin ekibi sağlamış olduğu oyun çeşitlerinde üyelerinin sadece para kazanmasını arzulamaz. Aynı zaman da kıymetli ve keyifli vakit geçirmelerini de ister. Bundan mütevellit, Onwin ekibi çeşitli keyif verebilecek deneysel oyunları ilk etapta kendi ekip arasında oynar, dener ve puan verir. Bu puantaj sisteminde geçerli oyu her alanda alabilirse, işte o zaman o yeni oyun, üyelerin hizmetine sunulabilir.

Üçüncüsü, Ekip çalışması ve güler yüzlülük… Zira bu konu da oldukça önemli ve kıymetlidir. Üyelerimiz bir sıkıntı karşısında asla ve kat’a yüzü asık ses tonu kötü bir destek ekibi ile karşılaşmamalıdır. Zira işimizin bir parçası, müşterimizi memnun etmektir.

http://www.onwin.shop

By Cansu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *