Onwin yatırım ve çekim yöntemleri bazından çok kullanışlı ve kolay bir sitedir. Sitede banka havalesi / eft, hızlı havale ( gpaysafe ), cep bank , pidpay, ecopayz ( ecocard ), astropay, paykasa ve jeton para yatırma yöntemleri mevcuttur. Bu para yatırma yöntemlerinden pidpay, ecopayz, paykasa, astropay ve jeton ile olan yatırımlarınız otomatik olarak onaylanmaktadır ve hesabınıza tanımlanmaktadır.

Havale / eft, cep banka yada hızlı havale ile minimum yatırım 100 tl dir. Bunula beraber pidpay, astropay, paykasa ve jeton ile minimum yatırım 10 euro, ecopayz ile minimum yatırım ise 50 tl dir.

Onwinde havale ile yapıkredi bankası haricinde 7/24 yatırım ve çekim talebinde bulunabilmektesiniz. Havale ile yatırımlarınız 5 dakika çekimleriniz ise 10 dakika içeriside sonuçlandırılmaktadır. Onwinde sadece yapıkredi bankası ile 08:30 – 22:00 arasında yatırım ve çekim işlemi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra 7/24 iş bankası, garanti, yapıkredi ve akbank ile cep bank işlemi aracılığıyla yatırımda bulunabilirsiniz.

Onwinde aynı yatırımda olduğu gibi 7/24 banka havalesi ile çekim talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde ecopayz ile de 7/24 çekim talebinde bulunabilirsiniz. 24 saat içerisinde Onwinde çekebileceğiniz minimum tutar 200 tl, maksimum tutar ise 25.000 tl dir. Yatırım çekim arası 2 saat, çekim çekim arası 3 geçmesi gerekmektedir. Banka havalesi ile çekim işlemleriniz 10 dakika, ecopayz ile çekim işlemleriniz 15 dakika içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

By Cansu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *